Belka
Wtorek, 23 Lipca 2019   imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PodRóżni - Festiwal o krok dalej 2017! Ruiny Zamku Ząbkowice Śląskie

 
Zamek w Ząbkowicach Śląskich będzie tegorocznym gospodarzem Festiwalu PodRóżni. To wyjątkowe miejsce pełne uroku i historii po raz kolejny przetrwa oblężenie, tym razem podróżnicze i mamy nadzieję, że szturm przypłacicie zadowoleniem oraz satysfakcją. Poprzednie dwie edycje Festiwalu PodRóżni odbywały się na Twierdzy Srebrna Góra. Dążąc do doskonałości i wychodząc na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom postanowiliśmy pójść o krok dalej. Przenosimy PodRóżnych do Zamku w Ząbkowicach Śląskich, by dać Wam coś nowego, atrakcyjnego, lepiej skomunikowanego i z większymi możliwościami. Dużo większe podziemia, w których odbywać się będą prelekcje, wiele sal do naszej dyspozycji, klimatyczny dziedziniec, pole namiotowe tuż przy Zamku, łatwość dojazdu oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna - właśnie to czeka na Was w naszym nowym miejscu festiwalowym! ZAPRASZAMY już 2 czerwca!

 


PodRóżni - Festiwal o krok dalej
 
Data pliku video: 2017-02-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ząbkowicki

  Powiat ząbkowicki - powiat zlokalizowany w województwie dolnośląskim z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Urbanizacja terenów sięga tu 45%. Gminy wchodzące w skład powiatu utworzonego w 1999 roku to: Bardo, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki oraz Stoszowice.

  Powiat oferuje wszystkim turystom szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe i narciarskie. Poruszając się nimi będziemy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tych ziem i jej zabytki. Wśród nich: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii, klasztor o.o. Redemptorystów, zespół 14 kaplic z I połowy XX w., ruiny zamku rycerskiego z II połowy XIV wieku w Ciepłowodach i wiele innych. Odkryjcie je sami. Sezon trwa tu cały rok.     

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola