Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PORZUCONA SUCZKA W TYPIE BEAGLEA SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMU!!!!

Data dodania: 2013-01-21
 
Biedroneczka została wyrzucona z samochodu wraz ze swoimi trzema szczeniakami w Kamieńcu Ząbkowickim. Suczka przez parę dni błąkała się po Kamieńcu. Szukała schronienia w sklepie Biedronka skąd też jej tymczasowe imię nadane przez pracowników tego sklepu. Szczeniaki zostały przygarnięte, Ona niestety nie. Suczka jest mała w typie Beaglea, w kolorze rudo-białym. Przyjazna, grzeczna, umie chodzić na smyczy, nie brudzi w domu. Lgnie do ludzi.

Biedroneczka zasługuje na kochający dom, w którym już nikt więcej jej nie skrzywdzi.

Biedroneczkę dowieziemy gdzie będzie trzeba!!
Kontakt
Tel: 692 979 209
e-mail: blanka.jurewicz@tlen.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ząbkowicki

Powiat ząbkowicki - powiat zlokalizowany w województwie dolnośląskim z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Urbanizacja terenów sięga tu 45%. Gminy wchodzące w skład powiatu utworzonego w 1999 roku to: Bardo, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki oraz Stoszowice.

Powiat oferuje wszystkim turystom szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe i narciarskie. Poruszając się nimi będziemy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tych ziem i jej zabytki. Wśród nich: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii, klasztor o.o. Redemptorystów, zespół 14 kaplic z I połowy XX w., ruiny zamku rycerskiego z II połowy XIV wieku w Ciepłowodach i wiele innych. Odkryjcie je sami. Sezon trwa tu cały rok.     

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola