Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

MASZA I NIEDŹWIEDŹ - widowisko we Wrocławiu!

Data dodania: 2019-05-06
Zawsze marzyłeś o tym, by spotkać Maszę na żywo? A chciałbyś zobaczyć wszystkich bohaterów swojej ulubionej bajki i spędzić z nimi magiczne chwile? Już... więcej »
 
 

O bartnictwie i leśnej codzienności

Data dodania: 2019-05-06
W lasach administrowanych przez Nadleśnictwo Międzylesie, a położonych m.in. w gminie Bystrzyca Kłodzka, od dwóch lat z powodzeniem wdraża się projekt ochrony dzikich psz... więcej »
 
 

Międzynarodowa Wystawa Orchidei 2019

Data dodania: 2019-05-06
Otwarcie wystawy nastąpi w czwartek 9 maja o godzinie 18:00. Jednocześnie w tym samym czasie odbędzie się Wieczór Orchidei podczas którego przewidziany jest poczęstunek oraz... więcej »
 
 

Spotkania dotyczące ochrony przeciwpowodziowej regionu

Data dodania: 2019-05-06
Przez cztery kolejne dni odbywać się będą spotkania przedstawicieli Państwowego Gospodarstwa WodnegomWody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu z mieszkań... więcej »
 
 

Alarm bombowy w szkołach. Co z maturami? Uczniowie...

Data dodania: 2019-05-06
W poniedziałek, około godziny 8 legniccy strażacy otrzymali zgłoszenie o tym, że w dwóch legnickich szkołach znajduje się ładunek wybuchowy. Podobna informacja pojaw... więcej »
 
 

33-latek zmarł za szpitalem, choć na SOR...

Data dodania: 2019-05-06
Niewydolność oddechowa miała być przyczyną śmierci 33-latka, który zmarł w zagajniku za szpitalem Latawiec w Świdnicy. Dziś rano lekarz przeprowadził sekcj... więcej »
 
 

Nauczyciel pisał sprośne teksty do uczennicy....

Data dodania: 2019-05-03
Dyrektor szkoły jest wstrząśnięta tym, co zobaczyła. Wśród screenów są również pornograficzne zdjęcia intymnych części ciała, prawd... więcej »
 
 

Zlot starych samochodów, koncert orkiestry dętej....

Data dodania: 2019-05-02
Początek maja to tradycyjnie okres świętowania w naszym kraju. Zobacz, jak bawią się mieszkańcy Dusznik-Zdroju i okolic, którzy w tym roku świętują czterodniow&... więcej »
 
 

Egipcjanie przekażą materiał dowodowy? Sprawa...

Data dodania: 2019-05-02
Minęła druga rocznica śmierci Magdaleny Żuk. Rodzina dziewczyny wzięła sprawy w swoje ręce i pojechała do Egiptu. Co tak naprawdę wydarzyło się tam w 2017 ro... więcej »
 
 

Dla "jaj" zniszczyli jajo. Teraz mogą...

Data dodania: 2019-05-02
Policjanci z Ziębic ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców tej miejscowości, którzy „dla jaj” zniszczyli ozdobne jajko wielkanocne. Jajko było bardzo duż... więcej »
 


Strona: 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 z 625
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ząbkowicki

  Powiat ząbkowicki - powiat zlokalizowany w województwie dolnośląskim z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Urbanizacja terenów sięga tu 45%. Gminy wchodzące w skład powiatu utworzonego w 1999 roku to: Bardo, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki oraz Stoszowice.

  Powiat oferuje wszystkim turystom szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe i narciarskie. Poruszając się nimi będziemy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tych ziem i jej zabytki. Wśród nich: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii, klasztor o.o. Redemptorystów, zespół 14 kaplic z I połowy XX w., ruiny zamku rycerskiego z II połowy XIV wieku w Ciepłowodach i wiele innych. Odkryjcie je sami. Sezon trwa tu cały rok.     

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola