Belka
Poniedziałek, 22 Lipca 2019   imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyścig zakładów pogrzebowych w Ząbkowicach Śląskich – Retro TVP3 Wrocław

 
Relacja Alberta Bystrońskiego z 12 kwietnia 1999 r.: Od lat w całej Polsce trwa brutalna konkurencja na rynku usług pogrzebowych. Rywalizujące o klientów zakłady uciekają się do nieetycznych metod, a nawet przemocy. W Ząbkowicach Śląskich rynek usług podzieliły między siebie cztery zakłady. Problem w tym, że dwa z nich mają klientów, a dwa pozostałe – nie. W tej branży najważniejsza jest informacja. Kto pierwszy wie o zgonie i zna adres rodziny zmarłego, ten wygrywa. Klucz do sukcesu znajduje się więc w szpitalach i stacjach pogotowia, których pracownicy są korumpowani. Ząbkowickie zakłady pogrzebowe podzieliły się na dwa walczące obozy: powiązanych ze szpitalem powiatowym i powiązanych ze stacją pogotowia. Zapraszamy także: fb.com/RetroTVP3 retro.wroclaw.tvp.pl/

 


Retro TVP3 Wrocław
 
Data pliku video: 2017-04-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ząbkowicki

  Powiat ząbkowicki - powiat zlokalizowany w województwie dolnośląskim z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Urbanizacja terenów sięga tu 45%. Gminy wchodzące w skład powiatu utworzonego w 1999 roku to: Bardo, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki oraz Stoszowice.

  Powiat oferuje wszystkim turystom szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe i narciarskie. Poruszając się nimi będziemy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tych ziem i jej zabytki. Wśród nich: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii, klasztor o.o. Redemptorystów, zespół 14 kaplic z I połowy XX w., ruiny zamku rycerskiego z II połowy XIV wieku w Ciepłowodach i wiele innych. Odkryjcie je sami. Sezon trwa tu cały rok.     

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola