Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Zobaczcie z bliska dzikie zwierzęta uratowane przez Dolnoślązaków! Niesamowite [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2019-05-09, Data modyfikacji: 2019-05-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Fundacja Dzika Nadzieja z Dolnego Śląska niemal codziennie ratuje ranne dzikie zwierzęta, które nie przetrwałyby na wolności. Właśnie trwa terapia rannego zająca, dostał leki i wraca do zdrowia. Sporo podrosły też małe liski, których mama przepadła gdzieś bez wieści. Podleczyć udało się bociana i jastrzębia. Zobaczcie z bliska zwierzęta, które w ostatnich miesiącach miały kłopoty i potrzebowały pomocy człowieka, by wrócić na wolność. Wśród nich pustułka, sowa, kos, jeże, bocian, a nawet borsuk i nietoperz!

Pełna treść wiadomości na: zabkowiceslaskie.naszemiasto.pl/artykul/zobaczcie-z-bliska-dzikie-zwierzeta-uratowane-przez,5114581,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
zabkowiceslaskie.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: zabkowiceslaskie.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    ząbkowicki

    Powiat ząbkowicki - powiat zlokalizowany w województwie dolnośląskim z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Urbanizacja terenów sięga tu 45%. Gminy wchodzące w skład powiatu utworzonego w 1999 roku to: Bardo, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki oraz Stoszowice.

    Powiat oferuje wszystkim turystom szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe i narciarskie. Poruszając się nimi będziemy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tych ziem i jej zabytki. Wśród nich: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii, klasztor o.o. Redemptorystów, zespół 14 kaplic z I połowy XX w., ruiny zamku rycerskiego z II połowy XIV wieku w Ciepłowodach i wiele innych. Odkryjcie je sami. Sezon trwa tu cały rok.     

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola