Belka
Środa, 22 Maja 2019   imieniny: Julia, Wiesława, Helena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Święta Rita, patronka beznadziejnych spraw. Na...

Data dodania: 2019-05-21
W kalendarzu liturgicznym, w środę, 22 maja Kościół wspomina św. Ritę z Cascia, zakonnicę, patronkę trudnych i beznadziejnych spraw. W Polsce i na Dolnym Śl... więcej »
 
 

UFO nad Polkowicami. Co widać na nagraniu z 20 maja...

Data dodania: 2019-05-21
Jeden z naszych czytelników przysłał nam nagranie wykonane 20 maja w godzinach nocnych w Polkowicach. Widać na nim świecący obiekt na niebie. Czym był? więcej »
 
 

Gmina Nowa Ruda dostała ponad 140 tysięcy złotych...

Data dodania: 2019-05-20
W miniony piątek wójt Adrianna Mierzejewska odebrała promesę na dofinansowanie w ramach konkursu "Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2019". Gmina Nowa Ruda otrzymała pona... więcej »
 
 

Bronił bezbronnych zwierząt. Został skuty i...

Data dodania: 2019-05-20
Konrad Kuźmiński, wolontariusz Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt, został zatrzymany przez policję. Jak twierdzi, na „dołku” spędził 40 godz... więcej »
 
 

Boisko wielofunkcyjne w Jugowie skończone!

Data dodania: 2019-05-18
Wójt Adrianna Mierzejewska, kierownik referatu IZP Paweł Szafran, kierownik referatu AMB Krzysztof Niebora, a także inspektor nadzoru i przedstawiciele wykonawcy przeprowadzili odbiór tech... więcej »
 
 

W żadnych planach inwestycyjnych nie ma budowy...

Data dodania: 2019-05-18
W Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Międzylesiu miało miejsce spotkanie Wód Polskich i Misji Banku Światowego na temat retencji w Kotlinie Kłodzkiej. W trakcie spotkania Krzysztof ... więcej »
 
 

Czy znasz atrakcje turystyczne Dolnego Śląska? [QUIZ]

Data dodania: 2019-05-18
Dolny Śląsk to miejsce pełne klimatycznych miejsc wartych odwiedzenia. Jeśli już to zrobiłeś, sprawdź, czy kojarzysz atrakcje turystyczne naszego regionu. Jeśli nie, m... więcej »
 
 

Rozpoczynają się obchody 700-lecia Bystrzycy...

Data dodania: 2019-05-17
Otwarciem wystawy "Miasto – Ludzie – Muzeum" zainaugurowane zostaną obchody 700-lecia nadania praw miejskich Bystrzycy Kłodzkiej. Impreza potrwa do niedzieli, a w jej trakcie na scenie zo... więcej »
 
 

Uczniowie mogą składać elektroniczne wnioski o...

Data dodania: 2019-05-17
Uczniowie klas ósmych szkół podstawowych oraz klas trzecich dotychczasowych gimnazjów mogą składać elektronicznie wnioski o przyjęcie do I klas szkół pona... więcej »
 
 

Śmiertelny wypadek na A4 - są duże utrudnienia!...

Data dodania: 2019-05-17
Na autostradzie A4, pod Wrocławiem, doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba nie żyje, a dwie są ranne. W wypadku brały udział dwie ciężarówki i osobówka. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 625
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ząbkowicki

  Powiat ząbkowicki - powiat zlokalizowany w województwie dolnośląskim z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich. Urbanizacja terenów sięga tu 45%. Gminy wchodzące w skład powiatu utworzonego w 1999 roku to: Bardo, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki oraz Stoszowice.

  Powiat oferuje wszystkim turystom szlaki do pieszych wędrówek, trasy rowerowe i narciarskie. Poruszając się nimi będziemy mieli okazję poznać walory przyrodnicze tych ziem i jej zabytki. Wśród nich: Kościół Nawiedzenia Najświętszej Panny Marii, klasztor o.o. Redemptorystów, zespół 14 kaplic z I połowy XX w., ruiny zamku rycerskiego z II połowy XIV wieku w Ciepłowodach i wiele innych. Odkryjcie je sami. Sezon trwa tu cały rok.     

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola